Главная » Статьи » Мої статті |
Як підготуватись до фотосесії
Макіяж:
Як показує практика, макіяж перед фото сесією потрібний практично всім, окрім дітей і чоловіків. Вирівняти колір особи, згладити синяки під очима і виправити форму обличчя - все це може візаж. Багато жінок вважають, що якщо вони день за днем "роблять самі собі образ", то ніхто краще за них не зробить макіяж. Це не зовсім так. Фотомакіяж відрізняється від звичайного макіяжу декількома тонкощами у тому числі і щільністю гриму, оскільки яскраве світло спалахів не щадить нікого. Візажісти займаються цим щодня з різними формами і типами особи, знають як можна підкреслити або приховати його недоліки. Обов'язкове використання тональних кремів, для вирівнювання тону особи. І взагалі макіяж найчастіше потрібний "вечірній". Особливу увагу приділити бровам, які необхідно вищипнути (надати форму) в день зйомки. Додавання візажіста: За тиждень до фотографування, обов'язково інтенсивно зволожувати і живити шкіру особи, особливо на ніч, рекомендується при будь-якому типові шкіри.
Зачіска:
Якщо волосся фарбоване, то краще коли перед фото сесією вони "свіжопофарбовані". Розпущене довге волосся додає жіночність, але інколи заважає, тому треба мати з собою декілька гумок або шпильок (зробити хвостик або підняти волосся щоб оголювати шию).
Манікюр:
Нігті на руках і ногах (якщо вони беруть участь в композиції) необхідно теж підготувати до зйомок. Повірте набагато легше і природніше це виглядатиме якщо зробити його живцем чим правити це все в комп'ютері.
Одяг:
У кожної людини є гардероб одягу, багато жінок мають навіть декілька гардеробів, але при цьому вони говорять, що їм нічого одягнути в студію. Я упевнений, що у вас є одяг яка вам дуже подобатися, є одяг який дуже подобатися таким, що оточує - ось саме такий одяг і треба брати з собою в студію. Отже не переживайте із цього приводу. Головне в студії це не одяг - а Ви і Ваш настрій. Але декілька порадз вибору одягу я дам нижче. Одяг різних стилів: спортивна, класична, вечірня і та яка підкреслить Вашу фігуру (топік, що облягають шорти, міні-спідниця, сарафан). Дуже небажано використовувати одяг з рюшами, жабо, воланами і так далі, якщо кінцево це не складова частина образу, який ви створили разом із стилістом. Комір одягу має бути простим як і прикраси. Якщо на шиї висять важкі і помітні прикраси, це може порушити баланс образу, змістивши центр уваги від самої дівчини. Кольори одягу бажано вибирати однотонні і яскраві, тоді фотографія вийде барвистішою. Личать також пастельні тони, у тому числі з дрібним або розмитим малюнком. Легкі літні спідниці прекрасно літають під натиском вентилятора і дозволяють створити повітряні образи. Однозначно, одяг для стрункої дівчини (пані), має бути облягаючим, переважно з літнього гардероба, краще трикотаж (топ, майки), легкі блузи, які можна розстебнути або зав'язати під грудьми вузлом. Спідниця теж не має бути сильно вузькою. Якщо є можливість, привезіть пряму спідницю із складками або що злегка розкльошує, тому що вузька пряма спідниця обмежить ваші рухи під час позування. Прості чоловічі сорочки на дівчатах виглядають дуже непогано. Якщо ви захоплюєтеся танцями, у вас найімовірніше є красиві костюми, якщо ви захоплюєтеся бойовими мистецтвами, у вас можливо є кімоно або якийсь святковий костюм... ось так просто можна зробити вашу фото сесію унікальною! Якщо ви все ж не змогли визначитися з вибором одягу, постарайтеся визначити для себе хоч би стилі зйомки: Романтичний - легкий сарафан, шарфик, капелюшок, босоніжки, маленька сумочка; Діловий - костюм, галстук, піджак; Еротичний - нижня білизна, прозорий одяг, панчохи, високі підбори, купальник, чоловіча сорочка, відверта блуза; Спортивний - спортивний костюм, кросівки, джинси, майка, бейсболка; Елегантний - вечірнє плаття, капелюшок, боа, манто, довгі рукавички. Аксесуари:
Аксесуари допомагають моделі прийняти природнішу позу, зайняти руки, додати життя... Тканини дадуть можливість рухатися, прикритися, кинути, притулити... Унікальні речі типа меча, кинджала, пістолета, ангельських крилець, маски, віяла - додадуть унікальність знімку. М'яка іграшка (найчастіше це ведмедик - ніжність, розбита любов - дивлячись як розіграти сценку). Ажурні рукавички, рукавички до ліктя. Окуляри найчастіше використовувати не рекомендується - дуже часто від них йдуть паразитні відблиски. Прості прикраси, навіть біжутерія (кольє, намиста) інколи доповнюють образ, тому беріть з собою якомога більше - і вже разом з фотографом підберете те, що личить більше під вибраний образ.
Ноги:
Взуття звичайно треба підбирати так, щоб вона відповідало одягу... Але є декілька загальних рад... Каблук на нозі надає стегнам і литкам привабливу форму, навіть коли портрет 3/4 - це теж помітно. Також дуже обережно треба взувати півчобітки, на не довгих ногах вони візуально укорочують ногу. Обов'язково треба мати колготки тілесного кольору - вони згладжують ногу, підтягують її і приховують плямочки на шкірі... Колготки потрібні найтонші (20 ден), у жодному випадку щільніші зимові.
Тіло: Має сенс підготувати тіло перед фото сесією - видалити небажане волосся, використовувати авто засмагу або сходити в солярій. З собою можна узяти масло для тіла, щоб надати шкірі гладенького вигляду. Якщо планується зніматися "ню" бажано не мати на тілі слідів від купальників. І ще: не треба худнути перед зйомкою - це погано позначається на вас у всіх аспектах. Окрім висячої шкіри (у місцях схуднення) яка відновитися лише через півроку-рік у вас ще буде гардероб непотрібних вам речей (тому що теж висять на вас). Отже дівчата - ви хороші саме зараз. Саме у поточній комплекції Ви виглядаєте ідеально! :)
Пози:
Коли модель позує вона повинна пам'ятати що вона не повинна закривати руками своє обличчя, тримати рівно спину, а краще за все прогнути спину - це візуально звужує талію і додає шарму фотографії. Сутулість старить будь-яку людину - тому необхідно завжди тримати поставу. Жінка при зйомці в більшості випадків повинна вибирати як опору лише одну ногу. Фігура не повинна мати прямих ліній і кутів. Небажано, щоб людина стояла прямо, строго вертикально тримаючи голову. Відверта оголеність не дає простору для уяви. Будять же думку незавершені "еротичні" рухи: злегка підведена спідниця, розстебнутий ґудзик….Вабливий погляд довершує картину.
Білизна:
Якщо планується зйомка в білизні або з його елементами краще використовувати однотонну білизну. Чорне або біле - краще мати на зйомках і те і інше, щоб при необхідності можна було змінити. Чому чорне або біле? Найпростіші кольори. Необхідно прослідити щоб білизна та і загалом одяг не були тісними і не "вгризалися" в тіло. Якщо Ви плануєте фотографуватися в білизні, купальнику або в стилі "ню", продумайте, в якому одязі до студії добиратиметеся. Мається на увазі, що від гумок і від бюстгальтера на тілі залишаються непривабливі смуги, вони минають лише через годину-півтори, а час буде обмежений.
Організаційні питання:
Для початку роботи необхідно визначитися з одягом, аксесуарами і образами. Після того, як це все вирішено, погоджуємо час і дату зйомки. Як показує практика для фотографування 1 година - це мало, а 4 - важко, тому години 2-3 дозволяють реалізувати більшість ідей. При зйомці в студії обов'язково необхідний візаж. Послуги візажіста оплачуються окремо. При тривалій зйомці візажист знаходитися поруч і поправляє макіяж. Після фото сесії ви отримуєте всі вдалі фотографії у форматі необхідному для використання. З них до 10-15 фотографій ретельно оброблятимуться і готуватимуться для друку будь-яким розміром. Через тиждень-два ви отримуєте фотографії на диску або іншим зручним для вас способом.
| |
Просмотров: 2069 | |